Menu Zamknij

Cennik przeprowadzki Warszawa 

Mała przeprowadzka

Małe przeprowadzki na terenie Warszawy auto plus 2 osoby

od 380 zł

Średnia przeprowadzka

Średnie przeprowadzki na terenie Warszawy auto kontener 20m3 plus 2 lub 3 osoby

od 700 zł

Duża przeprowadzka

Duże przeprowadzki na terenie Warszawy  2 auta plus 3-4 osoby

od 1700 zł

Mały dom

Auto 20m3 plus 3 osoby do pracy

od 2200 zł

Duży dom

2 auta kontener na meble i bagażówka na kartony i drobnice 
plus 3-4 osoby do pracy

od 2800 zł

Małe Firmy

Auto plus 
2 osoby do pracy

od 1800 zł brutto

Średnie firmy

2 auta 
3-4 osoby do pracy

od 2500 do 4000 zł brutto

Duże firmy

Wycena indywidualna po oględzinach w siedzibie firmy

wycena indywidualna

Podstawienie auta na terenie Warszawy

40 zł

Podstawienie auta poza granicami Warszawy do 30km

80 zł

Parter - parter
bez schodów

450 zł

każde piętro
(w górę lub dół)

100 zł

w zależności od wysokości pianina

Podstawienie auta 
na terenie Warszawy

40 zł

Podstawienie auta poza granicami Warszawy

60 zł do 30 km

Transport pojedynczego 
gabarytu
 (kanapy, komody, pralki, lodówki itp ) na terenie Warszawy

od 280 zł

w zależności czy w obydwu lokalizacjach są windy

Transport mebli 
poza granicami Warszawy

od 2,5 pln/km
do 3,0 pln/km

W zależności od wysokości ładunkowej auta plus czas pracy ekipy na załadunku i rozładunku. Trasy liczone od 100 km w jedną stronę.

Transport mebli antycznych, gdańskich wraz z profesjonalnym  zabezpieczeniem

wycena indywidualna

Demontaż i montaż mebli wraz z profesjonalnym zabezpieczeniem i transportem

wycena indywidualna

Informacje zawarte na niniejszej stronie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu o art. 66&1 Kodeksu Cywilnego .
Podane ceny są do zapłaty jak nie potrzebują Państwo faktury. I innym przypadku trzeba doliczyć jeszcze 23% VAT.

Ceny przeprowadzki uzależnione są od:

Wycena wszelkich kosztów związanych z przeprowadzką do nowego lokum może okazać się nie lada wyzwaniem. Jednak uprzednie oszacowanie, ile w przybliżeniu wyniesie Cię takie przedsięwzięcie, pozwoli uniknąć zaskoczenia. Dowiedz się, od czego jest uzależniona ostateczna cena przeprowadzki w Warszawie.
Pora roku ma znaczenie
Przede wszystkim warto wspomnieć, że cena przeprowadzki może ulec znacznym wahaniom w zależności od aktualnej pory roku. Jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z usług profesjonalnej firmy, warto uprzednio wyszukać wszelkie korzystne oferty. Przeważnie to właśnie w okresie zimowym pojawia się wiele ciekawych promocji. Z kolei w trakcie trwania miesięcy wiosennych oraz letnich usługi firm przeprowadzkowych cieszą się zwiększoną popularnością, co może powodować wzrost cen.
Trasa przeprowadzki w Warszawie
Kolejnym czynnikiem, którego nie należy pomijać podczas oszacowywania ceny przeprowadzki jest odległość do pokonania. Należy tutaj zwrócić szczególną uwagę na to, jak daleko znajduje się nowe lokum. Jeśli organizujesz przeprowadzkę spoza Warszawy, trzeba liczyć się z tym, że koszty będą większe niż w przypadku transportu dobytku między dzielnicami stolicy. Warto także pomyśleć o przewiezieniu części dobytku w miarę możliwości samodzielnie. Jednak należy pamiętać, że w niektórych wypadkach takie rozwiązanie może okazać się mniej korzystne.
Wielkość dobytku a przeprowadzka do Warszawy
Ogromnie istotną rolę podczas wyceny przeprowadzki stanowi także wielkość dobytku. Jeśli ilość przedmiotów do przewiezienia jest wyjątkowo duża może to oznaczać konieczność wykonania kilku kursów między starym a nowym lokum. W rezultacie cena przeprowadzki zwiększy się relatywnie do pokonanej odległości. Jednak, aby uniknąć wyższych kosztów, możesz zaangażować kogoś znajomego lub członka rodziny do pomocy przy przewiezieniu przedmiotów o mniejszych gabarytach.
Samodzielna a profesjonalna organizacja
Zorganizowanie procesu przeprowadzki może okazać się wyjątkowo wyczerpującym zajęciem. Jednak zanim podejmiesz decyzję o samodzielnym zaplanowaniu całego przedsięwzięcia, warto wziąć pod uwagę kwestie związane z kosztami. Może okazać się tak, że skorzystanie z usług profesjonalnej firmy będzie stanowić o wiele korzystniejsze rozwiązanie. Dlatego warto przede wszystkim na bieżąco śledzić wszelkie promocje oraz oferty. Z kolei uprzednie oszacowanie kosztów samodzielnej organizacji przeprowadzki pomoże Ci w późniejszym wyborze bardziej dogodnej opcji.
Koszt przygotowań do przeprowadzki w Warszawie
Przed przystąpieniem do podjęcia ostatecznych decyzji o charakterze przeprowadzki, należy także pamiętać o równie istotnym przygotowaniu do procesu. Spakowanie całego dobytku potrafi okazać się wyjątkowo nieprzyjemnym zajęciem, szczególnie jeśli nie masz pewności, jak się do tego zabrać. Dlatego na pewien czas przed zmianą lokum, warto pomyśleć o tym, aby nie wyrzucać kartonów, worków oraz folii zabezpieczających, które przydadzą się podczas pakowania. Dzięki temu możesz zaoszczędzić spore sumy, rezygnując z zakupu nowych pudełek na ostatnią chwilę.

Call Now Button