Menu Zamknij

Transport pianin Warszawa

Transport pianin Warszawa. Profesjonalnym transportem pianin zajmuje się nasza firma z siedzibą w Warszawie od wielu lat. Dysponujemy wszystkim tym,co niezbędne do przewożenia tego typu przedmiotów. Posiadamy specjalistyczny sprzęt transportowy, a także doświadczony i odpowiednio wykwalifikowany zespół. 
Pianina przed załadowaniem na samochód są odpowiednio zabezpieczone i przygotowane do transportu, dlatego nie musimy obawiać się o ich przemieszczenie w czasie przewożenia i ewentualne uszkodzenia mechaniczne. Oferujemy kompleksowy transport pianin w Warszawie, który obejmuje zarówno zabezpieczenie i przygotowanie instrumentu do przewiezienia jego należytą ochronę w czasie transportu, a także zestawienie pianina w miejscu docelowym i wniesienie. Powierz nam swoje mienie - rzetelnej firmie będącej prawdziwym specjalistą w transporcie pianin w Warszawie.

Fachowo i bezpiecznie.

Podstawienie auta na terenie Warszawy

30 zł

Podstawienie auta poza granicami Warszawy do 30km

60 zł

Parter - parter
bez schodów

350 zł

każde piętro
(w górę lub dół)

od 50-100 zł

w zależności od wysokości pianina

Informacje zawarte na niniejszej stronie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu o art. 66&1 Kodeksu Cywilnego.
Jak potrzebują  Państwo faktury to do tej ceny trzeba doliczyć jeszcze 23% VAT.

Call Now Button